Warning: Call-time pass-by-reference has been deprecated in /home/atomlodz/domains/geno-med.pl/public_html/includes/functions.php on line 332

Warning: Call-time pass-by-reference has been deprecated in /home/atomlodz/domains/geno-med.pl/public_html/includes/functions.php on line 332

Warning: Call-time pass-by-reference has been deprecated in /home/atomlodz/domains/geno-med.pl/public_html/includes/functions.php on line 587
zabiegi-pielegnacyjne
Proszę czekać...
zamknij

Biznesy w Twojej okolicy!

Dzięki naszemu portalowi jesteś na bieżąco z informacjami o Twojej konkurencji!

Szczegółowe raporty widoczności

Twoja wizytówka nie pozostanie sama sobie. Zwiększymy jej widoczność i damy Ci raport!

Wiarygodne informacje kontaktowe

Na bieżąco aktualizujemy i poszerzamy dane teleadresowe firm w naszym katalogu!

zabiegi-pielegnacyjne

Strona Aspasja

Aspasja

Dodano: 13.04.2014
Szukasz kompleksowych zabiegów kosmetycznych? Nasz salon urody Aspasja jest w stanie zaoferować ci nie tylko usługi fryzjerskie na europeiskim poziomie (baleyage, tribale czy fryzury ślubne), lecz także zabiegi pedicure, manicure albo odmładzania skóry. Również zajmujemy się medycyną estetyczną i wykonujemy fotoodmładzanie oraz depilację laserową. Mamy specjalistów do wykonywania zabiegów botoksem. Zajrzyj na naszą stronę, aby odnaleźć pełną ofertę i dowiedzieć się o obowiązujących cenach. Również często z okazji świąt albo sezonu oferujemy specjalne pakiety zabiegów o obniżonej cenie. Aspasja - salon urody, w którym będziesz czuła się jak najpiękniejsza kobieta świata!
Strona Aspasja

Aspasja

Dodano: 13.04.2014

Firma Aspasja działa na naszym rynku od trzynastu lat, doświadczenie, wiedza i stałe otwieranie się na nowoczesne zabiegi sprawia że oferta stale się rozwija i poszerza. Medycyna estetyczna, masaże, modelowanie sylwetki, makijaż , wizaż, depilacja trwała, medycyna estetyczna. Każdy klient ma możliwość odnalezienia dla siebie wartościowego zabiegu który pozwoli na odprężenie, poprawę samopoczucia czy zmianę wyglądu. Warto stawiać na profesjonalistów służących radą, pomocą i wiedza w wyborze właściwych zabiegów.

Strona Aspasja

Aspasja

Dodano: 13.04.2014

Jeżeli chcecie Państwo odświeżyć swój wizerunek i zadbać o piękno ciała proponujemy odwiedziny naszego salonu, znajdującego się w Łodzi. Stworzyliśmy ciekawą ofertę dedykowaną kobietom oraz mężczyznom. Panom chętnie obetniemy włosy, zaproponujemy nowy styl, a do tego zagwarantujemy dostęp do interesujących kosmetyków. Panie natomiast odnajdą najbogatszy zakres zabiegów medycyny estetycznej, w konkurencyjnych kwotach. Makijaż, wyszczuplenie i kilkadziesiąt innych pozycji pozwoli udoskonalić indywidualny styl od ręki.

Strona Aspasja

Aspasja

Dodano: 13.04.2014

Salon Aspasja oferuje profesjonalne usługi kosmetyczne i zabiegi medycyny estetycznej, wpływające na jakość i poprawę kondycji oraz wyglądu kobiecego jak też męskiego ciała. W salonie pracują specjaliści, wciąż dbający o poszerzanie wiedzy i umiejętności. Dzięki ich zdolnościom i zaangażowaniu, salon nieustannie pogłębia swoją ofertę. Jest jednym z najlepszych salonów oferujących tego rodzaju usługi w Łodzi i okolicach. Ofertę stanowi stylizacja fryzur, paznokci, makijażu, odchudzanie, depilacja, zabiegi relaksacyjne i mnóstwo innych.

Strona Diet4you

Diet4you

Dodano: 04.02.2014
Eksperci z firmy Diet4 You mają do zaproponowania osobom, które troszczą się o swój stan zdrowia pod kątem tego, co spożywają, specjalny catering dietetyczny. Jest to na Naszym rynku usługa nowa, jednocześnie jednak też rozwijająca się i coraz bardziej popularna. Dzieje się tak między innymi dzięki takim firmom jak ta, które zatrudniają wykształconych, godnych zaufania pracowników, którym klienci są w stanie od razu zaufać. Z firmą tą można skontaktować się za pośrednictwem jej sklepu online.
Więcej o firmie: Catering dietetyczny
Strona Glam Academy Gdańsk

Glam Academy Gdańsk

Dodano: 27.02.2013
Glam Academy z wielką przyjemnością zaprasza każdego do wzięcia udziału w kursach przedłużania rzęs, stylizacji paznokci albo też wizażu. Organizujemy spotkania w całym kraju w każdym większym mieście. Dla każdego kursanta posiadamy między innymi podręczniki z dokładnym opisem przeprowadzania każdego zabiegu, a także przygotowujemy indywidualne stanowisko do nauki w postaci stołu kosmetycznego, zestawu narzędzi oraz modelki do trenowania.
Strona Glam Academy Katowice

Glam Academy Katowice

Dodano: 19.02.2013
W Glam Academy szkolimy stylistów i właścicieli salonów w zakresie przedłużania rzęs, stylizacji paznokci oraz wizażu. Nasze kursy odbywają się na terenie całej Polski co miesiąc, gdy zostanie zgromadzona pełna grupa uczestników. Mamy atrakcyjne ceny w stosunku do liczby godzin, w tym przede wszystkim praktycznych opartych na zajęciach na manekinach oraz prawdziwych modelach. Zajrzyj na naszą stronę i dowiedz się, kiedy będzie najbliższe szkolenie w Twoim mieście!
Strona Glam Academy Kraków

Glam Academy Kraków

Dodano: 04.04.2013
Chcesz poszerzyć swoją wiedzę o nowe umiejętności w dziedzinie pielęgnacji i podkreślania urody? Teraz masz na to niepowtarzalną szansę. Wystarczy tylko, że zapiszesz się na wyjątkowe kursy organizowane przez Glam Academy. Możesz skorzystać z kursu przedłużania rzęs, wybrać się na kurs stylizacji paznokci albo zapisać się na kurs wizażu. Ukończenie tych wyjątkowych szkoleń zapewni ci umiejętność wykonywania niesamowitych zabiegów zarówno innym osobom jak i sobie samemu co jest niezmiernie przydatne.
Strona Glam Academy Lublin

Glam Academy Lublin

Dodano: 20.02.2013
Na kursach organizowanych przez Glam Academy stawiamy przede wszystkim na praktyczne i kompletne opanowanie umiejętności przedłużania rzęs i stylizowania paznokci. Nasi trenerzy działający na terenie całej Polski są osobami doświadczonymi i pracującymi w branży kosmetycznej od wielu lat. Dodatkowo dostarczamy każdemu kursantowi kompletu materiałów i indywidualnego stanowiska na czas szkolenia. Zapisy na kursy odbywają się poprzez naszą stronę internetową. Terminy są ustalane razem z uczestnikami, aby w ten sposób każdy był w stanie uczestniczyć na kursie.
Strona Glam Academy Polska

Glam Academy Polska

Dodano: 25.04.2013
Wyjątkowa strona, której nie można przegapić. Powinna odwiedzić ją każda osoba zainteresowana takimi kwestiami jak wizaż, stylizacja czy kosmetyka. Strona bowiem umożliwia zdobycie wiedzy na temat kursów związanych z tego typ tematyką. Kursy są dostępne dla każdego kto tylko marzy o zdobyciu wyjątkowych umiejętności praktycznych i podstaw teoretycznych również. Kursy odbywają się w wielu miejscach kraju więc każdy może na nie dojechać bez większych przeszkód. Wystarczy tylko się zapisać na najbliższy.
Strona Glam Academy Poznań

Glam Academy Poznań

Dodano: 03.04.2013
Jesteśmy szkołą stylistyki i wizażu. Zajmujemy się organizacjom konferencji, na których uczestniczki i uczestnicy mają okazję zgłębić tajniki przedłużania rzęs oraz stylizacji paznokci. Fakt, że zatrudniamy świetnych trenerów sprawia, że oferujemy wysoki poziom kształcenia. Możecie być pewne, że z nami zdobędzie dużo wiedzy i praktycznych umiejętności. Konferencje organizujemy regularnie w różnych miejscach Polski. Oferujemy często promocje i dlatego jeśli zdecydujesz się na udział w naszym kursie to możesz liczyć na bardzo atrakcyjne warunki finansowe.
Strona Glam Academy Szczecin

Glam Academy Szczecin

Dodano: 21.02.2013
Glam Academy jest siecią szkół kształcącą w zakresie kosmetologii, a zwłaszcza sztuki wizażu, przedłużania rzęs oraz stylizacji paznokci. Naszym celem jest dostarczanie wiedzy i umiejętności o zabiegach z użyciem najnowszych i efektywnych metod, jak przedłużanie rzęs 1:1. Staramy się zapewnić przyjemną, przyjacielską atmosferę w czasie kursu, a także indywidualne miejsce do nauki łącznie z kosmetykami oraz modelką do współpracy przy nauce. Nasi trenerzy dopilnują, abyś dokładnie poznała wszelkie zawiłości związane z wykonywaniem zabiegów i była w stanie sama poprowadzić całą procedurę.
Strona Glam Academy Warszawa

Glam Academy Warszawa

Dodano: 27.04.2013
Nie masz wątpliwości co do tego jak wielkie znaczenie ma pierwsze wrażenie? Doskonale wiesz, że warto nauczyć się kreować swój wizerunek tak by dzięki temu łatwiej osiągać postawione przed sobą cele. Jeśli chcesz się nauczyć tej wyjątkowej sztuki od najlepszych to koniecznie zapisz się na kursy dzięki którym dowiesz się co i jak. Kursy prowadzone są przez prawdziwych fachowców więc śmiało możesz powierzyć się w ich ręce. Wejdź na stronę Glam Academy i dowiedz się więcej na temat terminów i przebiegu zajęć.
Strona Glam Academy Wrocław

Glam Academy Wrocław

Dodano: 24.03.2013
Wizaż, stylistyka, przedłużanie rzęs, a także stylizacja paznokci – w naszej szkole znajdziecie kursy z każdej z tych dziedzin. Specjalizujemy się w organizacji konferencji, na których można zdobyć wiedzę na temat wizażu. Prowadzone są one przez doświadczonych trenerów, którzy posiadają odpowiednie kompetencje do przekazywania tego rodzaju informacji. Na naszym kursach panuje przyjazna atmosfera, która gwarantuje pozytywne efektywny pracy. Jeśli interesują Cię nasze kursy to znajdziesz je w prawie każdym polskim mieście.
Strona jakjedwabspa.pl

jakjedwabspa.pl

Dodano: 17.11.2015
Salon SPA i masażu w Łodzi "Jak Jedwab" oferuje swoim klientom zabiegi masażu oraz odnowy biologicznej. Dla każdego, kto chciałby zrelaksować się, przygotowaliśmy bogatą ofertę obejmującą między innymi zabiegi wyszczuplające, endermologię, mezoterapię bezigłową czy też wyszczuplanie sylwetki. Nasz salon jest czynny przez cały tydzień do późnych godzin wieczornych, więc nie będziesz miał problemów z zarezerwowaniem miejsca w dogodnym dla ciebie dniu.
Więcej o firmie: Masaż Łódź
Strona Laser DeLux Kosmetyka Laserowa Salon w Szczecinie

Laser DeLux Kosmetyka Laserowa Salon w Szczecinie

Dodano: 17.05.2016
Coraz nowocześniejsze urządzenia laserowe przekładają się na wysoką efektywność podejmowanych usług. Salon kosmetyczny LaserDeLux w Szczecinie zaskakuje Klientów róznorodnością oferty skierowanej zarówno dopań, jak i do panów. Proponujemy odświeżenie wyglądu, poprawę kondycji skóry poprzez zabiegi dermabrazji i mezoterapii igłowej. Staramy się też zachęcić klientów do karboksyterapii, gdyż najlepiej jest ja wykonywać w chłodniejszych porach roku. Klienci zadowoleni są z wykonywani laserowej depilacji, która jest trwała i skuteczna.
Więcej o firmie: Depilacja w Szczecinie

Skutki niedoboru witaminy D

Osoby, które mają niedobory witaminy D, mają zwiększoną podatność na zapadnięcia na najrozmaitsze choroby.

więcej

Dolegliwości trawienne – gdzie leży ich przyczyna?

Problemy z układem trawiennym są coraz częściej występującym problemem, zarówno wśród młodych ludzi, jak i osób w średnim i podeszłym wieku. Mają one kilka odmian. Jako najczęstsze z problemów wymienia się wzdęcia, dyspepsję, zespół złego trawienia. Każdy z nich ma różne...

więcej

Czasy żmudnej depilacji w domowym zaciszu odchodzą w zapomnienie

Jeśli depilacja w dalszym ciągu kojarzy Ci się ze żmudnym zabiegiem, który zmuszona jesteś wykonać w domowym zaciszu, pora to zmienić.

więcej

Najczęstsze przyczyny pojawiania się trądziku

Trądzik jest chorobą, z którą nie każdy potrafi skutecznie walczyć. Wiele osób borykających się z tą przypadłością próbuje ratować cerę wysuszającymi kosmetykami zawierającymi alkohol lub zbyt często oczyszcza skórę.

więcej